Szkolenia

Zdrowie psychiczne pracowników jest podstawą sprawnego funkcjonowania firmy, którą tworzą. Doświadczenia po pandemii a obecnie także doświadczanie dramatów wojny i zagrożeń bezpieczeństwa ekonomicznego uczy, że do szkolenia pracowników z zakresu zabezpieczeń psychologicznych należy podchodzić z dużą uwagą. Dobry pracodawca, to taki, który troszczy się nie tylko o targety, KPIs i SLAs ale przede wszystkim taki, który tworzy zdrowe środowisko pracy (współpracy!) dla swoich pracowników oraz troszczy się o ich dobro i zdrowie, również psychiczne. Coraz więcej korporacji wprowadza na stałe do swojego pakietu benefitów pracowniczych szkolenia psychologiczne dla pracowników m.in. z zakresu utrzymania zdrowia psychicznego, różnorodności, zaburzeń psychicznych oraz współpracy i komunikacji w grupie czy radzenia sobie ze stresem. Nowością i pozytywnym trendem na rynku pracy jest także benefit w postaci Employee Assistance Programme, czyli możliwość skorzystania przez pracownika z konsultacji psychologicznej w szybki (telefonicznie lub on-line) oraz anonimowy sposób. 

Prowadzę szkolenia grupowe i warsztaty dla firm, w tym kadry menadżerskiej i zarządów, a także  konsultacje oraz coaching indywidualny. Szkolenia składają się zazwyczaj z części teoretycznej i praktycznej. Zapoznaj się z moimi kwalifikacjami i doświadczeniem trenerskim w części O mnie – Bio.

Aktualnie prowadzone przeze mnie programy szkoleniowo-coachingowe:

Możesz skorzystać z gotowego i sprawdzonego programu szkoleń psychologicznych dla firm lub poprosić o ofertę skrojoną dokładnie na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa. Oferta szkoleń jest zawsze poprzedzona rozmową na temat potrzeb szkoleniowych Twojego przedsiębiorstwa i dostosowywana indywidualnie. Zadzwoń pod numer +48602779965 lub napisz przez formularz kontaktowy, aby umówić się na wstępną rozmowę i otrzymać ofertę szkolenia.

Jeśli jesteś pracownikiem lub menadżerem i chciałbyś skorzystać z niezależnych indywidualnych sesji coachingowych skorzystaj z oferty konsultacji indywidualnych.

Dotychczasowi klienci: