Szkolenia i konsultacje dla prawników i biegłych sądowych

Jesteś adwokatem?

Zastanawiasz się jak podważyć według Ciebie wadliwie sporządzoną przez biegłych seksuologów/psychologów /psychiatrów opinie z zakresu seksuologii? Skorzystaj z oferty wsparcia edukacyjnego z zakresu seksuologii sądowej i psychologii sądowej.

Posiadam certyfikat seksuologa sądowego i superwizora Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. W latach 1986 – 2017 pełniłem funkcje biegłego sądowego z listy biegłych prezesów Sądu Okręgowego w Krakowie i Kielcach z zakresu seksuologii i psychologii. Dowiedz się więcej o moich kwalifikacjach i doświadczeniu orzeczniczym w sekcji BIO

Udzielam konsultacji adwokatom poszukujących specjalistycznej wiedzy z zakresu seksuologii sadowej lub psychologii sądowej. Wskazuje jakie błędy zostały popełnione przez biegłych sądowych, którzy sporządzili wadliwą wg twojej wiedzy opinie. Przygotuję Cię również do zadawania specjalistycznych pytań biegłym: seksuologom, psychiatrom, psychologom w toku ich przesłuchiwania przed sądem. Badałem jako biegły przestępców seksualnych (pedofilia, gwałt, morderstwo na tle seksualnym). Posiadam wiedzę o stosowanej przez duchownych (księży, zakonników, zakonnice) formę przemocy wobec dzieci i wobec dorosłych. Posiadam także wiedzę z zakresu seksuologii sądowej o przestępstwach popełnianych przez osoby z diagnozą innych zaburzeń preferencji seksualnych.

Pomogę w sytuacjach, w których szukasz odpowiedzi na temat granic badań seksuologicznych i psychologicznych osób podejrzewanych o popełnianie przestępstw seksualnych lub odpowiedzi na pytania o motywy formułowania niesłusznych oskarżeń o przestępstwa seksualne w odniesieniu do zaburzeń psychicznych, występujących u zgłaszających takie przestępstwa. Zadzwoń pod numer +48602779965 lub napisz do mnie przez formularz kontaktowy aby umówić się na konsultację. Cena konsultacji ustalana jest indywidualnie.

Jesteś biegłym sądowym z zakresu seksuologii psychologii?

Zapytaj o możliwość skorzystania z superwizji z zakresu seksuologii sądowej. Możesz uczestniczyć albo w superwizji grupowej albo w sesjach indywidualnych. Zapoznaj się z ofertą superwizji tutaj.

Jesteś osobą doświadczającą przemocy seksualnej?

Zgłoś sprawę na policję. Korzystanie z usług gabinetu psychologicznego / seksuologicznego przed zgłoszeniem sprawy do organów ścigania może komplikować proces postępowania i udawadniania winy sprawcy.